Foukane izolace
Stavba Inzerce 0 Comments

Foukaná izolace – poznejte její výhody

Foukaná izolace je klasická stavební izolace, která je do stavby aplikována speciálním způsobem – tedy foukáním. A to za pomocí speciálního stroje. Díky tomu je práce provedena rychle, a hlavně bez odpadu a nepořádku kolem. Jaké další má výhody?

Není narušen chod budovy

Izolační materiál pro zateplování budov umožňující tuto aplikaci je produkován ve výrobním závodě. Na trhu nalezneme foukané izolace na bázi celulózy, minerální vlny, polystyrénu nebo dřevovlákna. Díky technologii foukání je konstrukce skutečně kvalitně izolována a je zaručena dokonalá izolace beze spár i v nepřístupných místech a nevznikají při tom žádné odřezky ani odpad. Při rekonstrukcích pak není většinou nutná ani žádná složitá demontáž konstrukce. Během aplikace materiálu není nijak narušen chod domácnosti nebo budovy, která je zateplována.

Bezodpadní technologie

Foukaná izolace je také nazývána jako dutinová nebo výplňová. Návratnost nákladů za izolaci je již od tří let. Pro cenu foukané izolace je také příznivé, že se jedná o bezodpadní technologii. Nic tedy nepřijde nazmar a vy se navíc nebudete muset trápit následným úklidem po dokončení prací. Samozřejmostí je vysoká rychlost aplikace izolace a snadný přesun hmot. Zateplení půdy domu lze provést už za tři hodiny.

Kde se používá

Tento druh izolace se používá u novostaveb i rekonstrukcí. Izolace se používá pro zateplení na rodinné domy, panelové domy, školy, historické budovy, výrobní a skladové haly, centra zábavy a sportu. Pokud je to technologicky výhodné, lze ji aplikovat jak do vodorovných, tak i do šikmých či svislých konstrukcí. Foukaná izolace je vhodná pro zateplování všech částí domu od vrchu až dolů – střecha, podkroví, půda, strop, stěna i podlaha.

Zateplete si svůj dům chytře, rychle a bez odpadu. Jistě budete nadšení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.