lakovaci linky
Ostatní Inzerce 0 Comments

Vybavte si práškovou lakovnu od A až do Z

Rádi byste si vybudovali vedle svého domu dílnu, kde budete opravovat a lakovat auta? Pak by se vaším cílem měla stát profesionální autolakovna, protože jestli chcete poskytovat kvalitní služby, bude to zapotřebí. V tomto směru se nabízí nejrůznější lakovací kabiny a linky. Stačí si pouze vybrat tu správnou, která vašim potřebám bude vyhovovat do nejmenšího detailu.

Rozmyslete si, jakou chcete lakovnu

Na počátku všeho by mělo být zamyšlení nad tím, jaké služby v této oblasti chcete poskytovat. Jaká auta budete lakovat a jaké přidružené činnosti budete zákazníkům nabízet. Podle toho je pak nutné zvolit ten správný typ lakovny. Když to vezmeme z pohledu nátěrových hmot, lze volit zařízení prášková i kapalná.

Volbě konkrétního modelu je nutné přizpůsobit i vybavení práškových lakoven. Dostatek pozornosti věnujte tomu, zda půjde o ruční nebo mechanizované pracoviště, jestli dáváte přednost kontinuálním lakovacím linkám nebo těm taktovaným. Rozdílné je i aplikování nátěrových hmot. Vše není pouze robotické, ale i ponorné nebo s ručním nanášením. Nakonec se pak zamyslete nad tím, jak velkou kapacitu lakovací linky potřebujete. O tom rozhoduje primárně velikost lakovaných předmětů.

Zařízení pro galvanizovny

Pravdou zůstává, že u lakování automobilů zůstat nemusíte. Své portfolio služeb můžete rozšířit, k čemuž budete potřebovat i další techniku. Typickým příkladem je zařízení pro galvanizovny. I zde se počítá s pestrou volbou konkrétního produktu. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, oslovte odborníka, který vám s návrhem lakovací nebo galvanické linky dokáže poradit. Využijte odbornosti profesionálů a řešení šitého na míru.

Pokud hledáte dodavatele takového sortimentu a služeb, obraťte se na společnost EKOL, která se v tomto oboru pohybuje hodně dlouhou dobu. Investujte jen do kvalitních lakovacích linek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.