Inzerce Vybavení 0 Comments

Jak vybrat tapetu do vašeho interiéru na míru

Každý má odlišný názor na to, co je vkusné a co se mu líbí. Styl domácnosti je vždy ovlivněn vkusem a celkově i osobností majitele, která dýchá z každého kusu nábytku i dekorací. Proto by si měl každý vybavit třeba obývací pokoj nebo ložnici sám, aby se zde cítil skutečně dobře. K pohodové atmosféře přispívají nejen detaily jako polštáře na pohovce nebo různé dekorativní předměty či interiérová vůně. Důležité jsou stěny.

Okénko do historie

V dobách středověku byly oblíbené bohatě zdobené gobelíny, které později vystřídaly barevné orientální tapety. Měšťanský styl byl poněkud střízlivější a preferoval střídmé bílé stěny. K tapetám se společnost vrátila později, zejména v sedmdesátých a osmdesátých letech to byl hit. Poté se do módy znovu dostala bílá, kterou vystřídaly barevné malby. Dnes máte možnost vybrat si z mnoha možností a variant, tapety jsou opět moderní, vyrábějí se z nejrůznějších materiálů a jsou nejen dekorativní, ale také praktické.

Moderní tapety do každé místnosti

Tapety se hodí do obývacích pokojů, pracoven, dětských pokojů i ložnic. Speciální tapety z odolných materiálů lze použít také místo obkladů kuchyňské linky nebo při renovaci nábytku, chladničky apod. Velmi dobře vypadají také dětské tapety, které se vyrábí s motivy hrdinů kreslených pohádek či jiných dětských motivů, které rozzáří oči vašich dětí. Nemusíte tapetovat celé stěny, můžete si pořídit fototapetu, která se podobá spíš obrazu, ta vám poslouží jako skvělý dekorativní prvek obývacího pokoje, pracovny a s dětským motivem také dětského pokoje. Pro děti bývají tapety vyrobeny s trojrozměrným efektem, takže pohádkové postavičky vypadají jako živé.

Nefandíte-li tapetám, ale přesto byste rádi váš interiér oživili, použijte dekorativní samolepky. Samolepící dekorace se používají především v obývacích pokojích, kde vytváří na stěně designové obrazy ze zvolených tvarů a barev. Speciální samolepící dekorace se vyrábí také pro použití do kuchyně, jídelny nebo dětských pokojů. Stačí jen vybrat správné samolepky a váš pokoj se doslova rozzáří. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *