cistici prostredky
Vybavení Inzerce 0 Comments

Chcete mít v koupelně uklizeno? Vsaďte na kvalitní domácí čisticí prostředky

Udržet čistotu v koupelně nepatří zrovna mezi jednoduché úkoly.  Koupelna společně s WC se totiž řadí mezi typické místnosti, kde se drží mnoho bakterií. K zajištění čistoty koupelny je tak třeba pořídit kvalitní domácí čisticí prostředky, které si dokážou poradit nejen s nečistotami, ale také s bakteriemi, vodním kamenem apod. Pro snazší úklid koupelny vám budou nápomocny například čisticí prostředky Lavon. A proč si pořídit právě tyto čisticí prostředky?

Úklid koupelny má svá pravidla

Přesto, že domácí čisticí prostředky se postarají o úklid a čistotu celé koupelny, tak je důležité myslet i na základní pravidla, jak by se mělo při úklidu koupelny postupovat. Mezi nejzákladnější pravidlo, které je třeba dodržovat, je postup od shora dolu. Než se vrhnete na mytí podlah, tak je nejprve třeba udělat si pořádek v kosmetice. Následně by mělo na řadu přijít odstranění pavučin ze stropu a stěn. Potom je vhodné věnovat čas úklidu dlaždiček, vany, sprchy, umyvadla a případně toalety, pokud je součástí koupelny. Na úplný závěr vás pak čeká mytí podlahy. Při úklidu koupelny se vám budou hodit také rukavice.

Prostředky s vysokou účinností

Domácí čisticí prostředky Lavon jsou vysoce účinné prostředky, které si poradí v podstatě s jakoukoliv nečistotou, ať už jde o vodní kámen, rez, minerální usazeniny apod. Z tohoto důvodu čisticí prostředky Lavon využívá při úklidu stále více lidí. Svou oblibu si získali i u profesionálů, a to vzhledem ke své příznivé ceně. Většina produktů se navíc řadí mezi ekologické čisticí prostředky, které jsou šetrné k různým povrchům i přírodě.

Dezinfekce se postará o odstranění všech bakterií a virů

O odstranění bakterií, virů, plísní a dalších nebezpečných organismů v koupelně se pak postará dezinfekce na povrchy. Jedná se o biocidní prostředek, který je vhodný k dezinfekci všech povrchů, které nejsou citlivé na alkohol. Kromě dezinfekce povrchů lze využít i k dezinfekci rukou. Mezi produkty Lavon najdete samozřejmě i produkty na mytí rukou, jako jsou Lavon tekutá mýdla či hygienický gel na ruce, jež se postarají o dokonalou hygienu vašich rukou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.