maxima reality
Byt Inzerce 0 Comments

Chcete prodat byt rychle? Poradíme vám

Prodej nemovitosti v podobě bytové jednotky, to rozhodně není snadný úkol. Pokud toužíte získat adekvátní cenu za byt a nechcete řešit jakékoliv problémy kolem, musíte vědět, jak na to. Ať už se jedná o jakýkoliv prodej nemovitosti, myslete na to, že vše začíná patřičnou prezentací na internetu. To znamená, interiér by měl být důkladně připraven na focení. Kvalitní fotky mnohdy prodávají nebo minimálně přilákají zájemce.

Zařiďte vše potřebné

Jestliže se vaším cílem stane prodej bytů, rozhodně si vyřiďte všechny právní věci s patřičným předstihem. Projděte si ceny na trhu a stanovte nějakou reálnou hodnotu bytu. V poslední době se zajímavou možností prodeje staly aukce, za nimiž samozřejmě stojí profesionálové z realitních kanceláří.

Svépomocí nebo přes realitku?

Otázka, kterou si velice často pokládá spousta lidí. V první řadě je třeba zmínit, že prodej bytu svépomocí může trvat až dvojnásobně dlouhou dobu nežli přes realitní kancelář. Záleží na tom, co je vaší prioritou. Jestliže jsou to peníze, byty na prodej nabídněte skrze realitní kancelář. Při vhodné volbě můžete dokonce získat až 50 % kupní ceny dopředu nebo od vás bude byt s drobnou ztrátou vykoupen. I to je jeden z efektivních způsobů, jak se dostat k penězům.

Už víte, jak prodat byt?

Tak co, pomohli vám výše uvedené řádky rozhodnout se, zda se vydáte cestou svépomocí nebo se raději svěříte do rukou profesionálů? Ať tak či onak, myslete na to, že v cílové rovince vás čeká odpovídající doba vyřizování na katastru, takže poslední fáze s převodem bytové jednotky a vyplacením peněz bude trvat kolem jednoho měsíce. Na druhou stranu, realitní kancelář spoustu věcí vyřídí za vás a bude schopna nalézt vám odpovídajícího kupce. Jedním z takových osvědčených subjektů, který vám dokáže pomoci bude například realitní kancelář Maxima.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.