Ostatní Inzerce 0 Comments

Co je to 4G LTE fotopast a v čem je lepší než ostatní modely

Přemýšlíte nad pořízením fotopasti pro ostrahu majetku nebo třeba pozorování zvěře? A váháte, jaký model z rozsáhlé nabídky fotopastí bude pro vás nejlepší? V tom případě možná zvažujete nákup takzvané 4G LTE fotopasti. Odhalte, v čem se skrývají její přednosti.

4G LTE fotopast: Co to je?

Popisovaná 4G LTE fotopast symbolizuje klasický model, který je však navíc doplněný o moderní a rychlý modem, který má přístup do 4G LTE sítě. Díky této vlastnosti taková fotopast dokáže přenášet fotografie s minimální kompresí a zpožděním a zároveň ve vysokém rozlišení. A to není všechno. Tato fotopast dokáže přenášet i video.

4G LTE fotopast se hodí pro zabezpečení majetku

Pokud vás zajímá, pro jaké účely je tato fotopast vůbec nejvhodnější, jednoznačně vyhrává zabezpečení majetku. A to díky vysoké kvalitě fotografií a jejich minimální kompresi. Při vysoké čitelnosti snímků je totiž mnohem větší pravděpodobnost, že pachatele identifikujete.

Jaký model zvolit?

4G LTE fotopasti prozatím na našem trhu nejsou příliš rozšířeny. Existuje tak jen několik modelů, které zmiňovaný rychlý model zvládají. Pokud vezmeme v úvahu cenu, výkon a nabízené funkce, jednoznačně vyhrává fotopast ScoutGuard MG984G-30mHD.

Díky své kvalitě snímků se zmíněný model řadí mezi pomyslný vrchol mezi fotopastmi. Pyšní se rozlišením až 30 MPx a FullHD videem se zvukem. Navíc je tento přístroj doplněn o užitečné funkce FOXraw a FOXmove.

Dosah čidla u fotopasti ScoutGuard MG984G-30mHD činí úctyhodných 25 metrů. V noci je fotopast schopná osvítit scénu až na 20 metrů. Pokud se rozhodnete tuto fotopast používat k již zmíněnému zabezpečení majetku, jistě vás potěší, že člověk je rozeznatelný až na vzdálenost 10-15 metrů.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.