Každý den bezmyšlenkovitě mnohokrát použijeme svítidla, prostě stiskneme vypínač a máme světlo. Bez něj už si život vůbec nedokážeme představit. Není to však tak dávno, kdy si lidé museli vystačit se svíčkami, loučemi či olejovými lampami. Až vynález elektriky přinesl do našich domácností skutečné pohodlí. Svítidla jsou dnes nejen praktickou, ale také designovou součástí každého interiéru, takže je dobré vybírat i podle vzhledu.

Jak tedy vybrat to správné svítidlo?

Každé svítidlo se skládá z vlastního těla svítidla a jednoho nebo více světelných zdrojů. V případě stropních svítidel nebo závěsných lustrů to bývají úsporné žárovky, v poslední době se ale stále víc využívají LED žárovky. Ty mají mnoho výhod, mezi ty nejvýraznější patří úspora energie, vysoká svítivost a velmi dlouhá životnost. Skvělým příkladem použití LED žárovek jsou bodová světla vhodná na chodby nebo do koupelen, zkrátka všude tam, kde potřebujete mít podhledy. Další využití najde LED osvětlení v kuchyni nad pracovní plochou. Zde se používají především LED pásky, velmi elegantně působí ovládání dotykem a možnost stmívání. Pomocí stmívače si snadno nastavíte vhodnou intenzitu světla.

Máte-li vybrané světelné zdroje, je vhodný čas pro výběr svítidel. Ta jsou vám k dispozici v mnoha různých stylech provedení, barvách i materiálech. Můžete vybírat stropní svítidla, lustry, nástěnná svítidla, stojací lampy, stolní lampy i třeba osvětlení uměleckých děl. K dispozici jsou vám klasická jednoduchá a cenově dostupná svítidla nebo jsou pro vás připravena také svítidla luxusní. Světelné studio Aulix nabízí široký výběr vystavených modelů, ze kterých můžete vybírat, najdete zde moderní svítidla z dílen předních světových bytových designerů, která jsou navržena tak, aby byla vidět, aby působila dominantně a přitom nenuceně a elegantně. Neváhejte a vyberte si vašeho favorita.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.