Ostatní Inzerce 0 Comments

Dokonale čisté koberce můžete mít i při dovádění několika dětí

Slova „koberec“ a „děti“ na jednu stranu patří nerozlučně k sobě, protože děti koberce zbožňují, mohou se po nich plazit, povalovat se na nich a hrát si podle libosti, na druhou stranu se ale mohou pěkně vzdalovat, protože děti z koberce dokážou udělat malířskou paletu, kreslící podložku a také piknikovou dečku. Po skončení jejich aktivit na koberci můžete najít skvrny všeho druhu. Od barviček, fixů, propisky nebo tužky, až po zašlapané kousky jídla nebo velké množství drobků. Po skotačení několika dětí může na koberci zůstat pěkná spoušť a pak je vše již jen na hospodyňce, výjimečně i na mužské části, která se musí pustit do čištění vytvořených skvrn, aby koberec zůstal dlouhou dobu pěkný.

Účinné je extrakční čištění koberců

Někdy ani ruční čištění a pravidelné vysávání nezabrání tomu, že ztratí svoji původní krásu. Může ztmavnout, objeví se na něm skvrny, které se nepodařilo odstranit, nebo se na něm mohou vytvořit vyšlapané chodníčky v místech, kde je nejvíce namáhaný. Takový koberec již vypadá, že má tu svoji nejlepší dobu za sebou, ale to není tak docela pravda. Jeho nejlepší doba ještě může kdykoli přijít, a to díky existenci extrakčního čištění. Jde o mokrý způsob čištění, jenž si můžete objednat od firmy Čištění koberců Praha nebo Čištění koberců Brno, při kterém se koberec doslova propere čistícím roztokem. A nejen jeho vlákna, i jeho hluboké struktury. A protože se k čištění používá extraktor, od toho vzniká pojem extrakční čištění. Extraktor je speciální čistící stroj, který využívá dvou oddělených nádob a speciální hubice. Ta se skládá z trysky a z odsávacího otvoru.

Při čištění je zásadní, že extraktor pod tlakem do koberce vstřikuje čistící roztok a zase pod tlakem jej odsává zpět. Dvou nádob využívá tak, že do jedné se nalévá teplý čistící roztok, který vznikne rozmícháním sypkého čisticího prostředku ve vodě, a do druhé nádoby je odsávána znečištěná tekutina z koberce. Další bližší informace o extrakčním čištění najdete na internetových stránkách firem Čištění koberců Praha nebo Brno. Zde se také dozvíte podrobnosti o cenách. Jsou ale pouze orientační, přesnou výši vám sdělí jejich pracovníci prostřednictvím telefonní linky nebo emailu. Výhodné ceny ovšem nejsou jediným lákadlem, které zákazníky přivádí k firmám Čištění koberců Praha i Brno. Také rychlost a zručnost, s jakou je hloubkové čištění prováděno, je obdivuhodná a získat ji mohou jejich pracovníci jen díky dlouholeté praxi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.