kuchyn
Vybavení Inzerce 0 Comments

Dřevěné materiály a neviditelné zásuvky. To jsou současné hity moderních kuchyní

Investovat do nové kuchyně? To je jednoznačně dobrý nápad. V současné době stále více lidí investuje do nových kuchyní, i to je zkrátka jednou za pár let zapotřebí, když se skříňky lámou a když police padají na hlavu. Pokud patříte k lidem, kteří vědí, že jejich kuchyně potřebuje nutně změnu, opravu, moderní provedení, doporučujeme si prohlédnout časopisy o bydlení, kde najdete současné hity v moderních kuchyních. Pokud však nemáte čas na projíždění módních časopisů, prozradíme vám nejlepší a nejžhavější hity moderních kuchyní.

Dřevo vede

Do moderních kuchyní patří rozhodně dřevo a dřevěné materiály jako takové. Dřevo má rozhodně nezastupitelnou roli v moderních kuchyní, umí rozzářit všední bílou kuchyni, tak tmavě černou kuchyni, která je daleko stylovější než zmiňovaná bílá alternativa.

Pokud nevíte, jak dřevo zakomponovat do kuchyně, doporučujeme pořídit do kuchyně dřevěné nábytkové úchytky, ale také doporučujeme investovat do masivní dřevěné pracovní desky, která se jednoznačně bude také vyjímat v nejedné moderní kuchyni.

Neviditelné zásuvky jsou taktéž hitem

Druhým trendem moderních kuchyní jsou takzvané neviditelné zásuvky. Ve skutečnosti se však jedná o výklopné zásuvky, které si zamilujete jen proto, že je na první pohled nevidíte jako klasické umělohmotné zásuvky, jež vypadají na první pohled velice lacině. Aktuálně je možné výklopné zásuvky mít v různých barvách a tvarech, stačí si říct, jak vaše nová kuchyně bude vypadat.

Americké lednice v Česku

Ke kuchyňským trendům lze také přiřadit americké lednice, které jsou v Česku skutečně vyhlížené a objednávané. Mějte však na americkou lednici dostatek místa, je rozměrově skutečně někde jinde než klasické úzké české ledničky. Na druhou stranu má většina z nich takzvanou fresh zónu, ve které zůstává zelenina dělá čerstvá a ve skvělém stavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.