vas dum vas hrad cz navackove cz nahledovy
Ostatní Inzerce 0 Comments

Na Vackově – bydlení pro náročné přímo v metropoli

Praha nabízí příležitosti. Po období vylidňování a stěhování do satelitů ve středních Čechách dochází k opačnému jevu. Do hlavního města míří lidé z regionů i cizinci ze zahraničí. Lákají je pracovní příležitosti, vyšší výdělky, renomované školy, ale také komfortní městská doprava nebo kulturní a sportovní vyžití. Spojení všeho, co metropole nabízí, je nová čtvrť Vackov v rámci třetí pražské části, kde se v současnosti nabízí k prodeji stovky bytů.

Výhody bydlení v centru dění

Projekt bytů Na Vackově má strategickou polohu poblíž parku Židovské pece. Kromě blízkosti zeleně nabízí dostupnou městskou dopravu, sociální a občanskou vybavenost. V okolí se nachází dostatek škol, školek, sportovních klubů, klubů pro volnočasové vyžití i sportovišť pro aktivní odpočinek. Zelené parky Prahy 3 navíc otevírají náruč příznivcům cyklistiky, inline bruslení nebo milovníkům pejsků a procházek. Díky těmto výhodám je čtvrť pro všechny, kteří jsou v hledání nového bydlení nároční a hledají to nejlepší. Právě to Vackov nabízí.

vas dum vas hrad cz navackove cz 01

Další etapa výstavby

Kromě toho, pořídit si byt v Praze na Žižkově nebylo nikdy snazší. V další etapě výstavby se totiž prodává více než tři stovky bytů, nebytových prostor a ateliérů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Dokončení prvních tří objektů je naplánováno již na konec roku 2020 s předáním v první polovině roku 2021. Architekti při plánování kladli důraz na využití prostoru, proto jsou byty vzdušné a maximálně využívají denního světla. To je umožněno i díky terasám, balkonům či lodžiím, které k bytům přináleží.

vas dum vas hrad cz navackove cz 02

Vackov jako vzor metropolitního bydlení

Momentální prodej bytů na Praze 3 navazuje na předcházející etapy výstavby v této lokalitě v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Nové objekty jsou zasazeny do přírodního prostředí blízkého parku, budovy nepřevyšují 12 pater a jsou asymetricky členěny, což dobře zapadá do aktuálního konceptu moderního bydlení. Každému je tak umožněno soukromí, ale současně možnosti, které život v metropoli nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.