Ostatní Inzerce 0 Comments

Gigant s dávkou elegance

Rádi bychom Vám trochu blíže představili vířivou vanu z nabídky Spa Studia, která je opravdovým gigantem ne kvůli své velikosti, ale také díky skvělým vlastnostem a možnostem vybavení, které u ní najdete.

Vířivka Gigas s řady Economy nabízí velmi vysoký standard za nízkou cenu. Tento model je velmi oblíbený pro své důmyslné uspořádání vnitřního prostoru, který nabízí pohodlnou a bezpečnou koupel pro 6 osob, i díky svému skvělému designu a především pořizovací ceně.

Gigas je vířivou vanou čtvercového tvaru, o rozměrech 2000 x 2000 x 950mm a není tedy o mnoho větší, než vířivky určené pro menší počet osob, ale díky svému promyšlenému uspořádání poskytuje opravdové pohodlí. Disponuje celkem 38 nerezovými tryskami.

Díky jednoduchému pojetí a velmi promyšlenému způsobu provedení je Gigas opravdovým luxusem za nízkou cenu. Navzdory nízké pořizovací ceně ovšem již v základu najdete výjimečné masážní i ovládací prvky.

Stejně jako ostatní vířivé vany v nabídce prodejce, i tento model je možné obohatit o luxusní a moderní prvky, jako je technologie MicroSilk, která za pomoci miliardy mikro vzduchových kuliček desinfikuje a hydratuje pokožku, která je potom vypjatá a vypadá mladší.

Víceúrovňové regulační systémy, díky kterým Vám můžeme sestavit masáž na míru, jsou rovněž velmi moderní a často využívanou technologií. Díky nim máte možnost nastavit různou intenzitu trysek, v různých oblastech.

Originální vířivé vany Canadian Spa Interantional nabízejí také nízkoenergetický bezhlučný chod.

Titanová topná technologie, kterou je možné využít u našich venkovních vířivek, je velice odolná vůči jakékoliv chemické úpravě vody a solinačním technologiím na přání.

Další skvělou výhodou je jistě možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Díky tomu si můžete svou lázeň nastavit podle Vašich představ ještě před tím, než budete u ní.

To vše a ještě mnohem více Vám můžeme nabídnout u všech našich produktů. Pokud si chcete Gigas či jakýkoliv jiný typ vířivých van z naší nabídky prohlédnout na vlastní oči, neváhejte navštívit náš showroom v Praze, či Ostravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.