geopas 2
Ostatní Inzerce 0 Comments

Katastr nemovitostí s přínosnou nadstavbou

O internetové podobě katastru nemovitostí se nemá cenu zdlouhavě rozepisovat. Tento nástroj ke své práci nebo pro získání potřebných informací využil asi každý z nás. Pokud se vám však zdá, že někdy dostáváte trochu nedostatečné informace z přidružených oblastí, máme pro vás dobrou zprávu. Využijte nahlížení do KN pod taktovkou unikátního projektu GeoPas.cz.

Katastrální mapa se vším potřebným

GeoPas.cz, to je projekt rozšiřující možnosti klasického katastru nemovitostí. Neřeší jeho agendu, ale přináší mnohé navíc. Ať už hledáte jakékoliv parcely, vždy se setkáte s velice jednoduchým prostředím, kterému pochopitelně nechybí ani příslušná mapa. Když už danou parcelu najdete, obratem zjistíte, že o ni můžete získat podstatně více informací než na katastru nemovitostí.

  • Data geologická
  • Informace o občanské vybavenosti
  • BPEJ/LPIS

Ve výsledku můžete nahlédnout také do informací souvisejících se životním prostředím, vodou a samotnou lokalitou. Tohle všechno má cennou hodnotu, ať už hledáte nové bydlení nebo budete stanovovat cenu své parcely, potažmo rodinného domu či bytové jednotky. To platí pro Kutná Hora katastrální území a ostatní v celé České republice.

Rozšíření katastru nemovitostí

Poznejte projekt GeoPas.cz do nejmenšího detailu a přesvědčte se o výše uvedených slovech na vlastní kůži. Tak trochu jiný katastr nemovitostí bude přínosem pro běžné lidi i subjekty pracující s těmito informacemi. Jednoduchá vyhledávací pole a přehledná mapa jsou toho jasným důkazem. V ní si můžete pochopitelně zobrazit spoustu nezbytných vrstev. Tohle všechno podpořeno rychlou odezvou a daty navíc.

Vyzkoušejte GeoPas.cz pro hledání údajů v katastru nemovitostí a vsaďte na rozšířené nahlížení do katastru nemovitostí, kde každý najde to, co potřebuje. Snadno a rychle se dostanete také k sousedním parcelám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.