Monitorovací past na štěnice Bed Bug Alert
Ostatní Inzerce 0 Comments

Myši i štěnice můžete porazit snáze, než se může zdát

Škůdce ve své domácnosti nechce nikdo z nás. Ovšem někteří nevítaní hosté jsou tak zarputilí, že je vyhubit není žádná legrace. Jak si účinně posvítit na hlodavce nebo štěnice v domácnosti, na chatě nebo třeba v hotelu?

Kdy je potřeba políčit past na štěnice

Že máte doma nastěhované štěnice, poznáte poměrně snadno. Nejhorší ze všeho je, že tyto malé potvůrky velmi nepříjemně štípou. Ze začátku můžete mít pocit, že máte doma jen komára, tedy pokud jde o letní období, můžete zkusit použít repelent a pokud budete poštípaní znovu, máte jasno. Past na štěnice se vám budou hodit také v případě, že po domě najdete cestičky z trusu. Štěnice zanechávají kapičky černé natrávené krve, které se mohou objevovat po zdech, na podlaze nebo na roštech postele.

Jak funguje past na štěnice

Past na štěnice funguje velmi chytře. Nejprve má za úkol zmapovat, kde se nacházejí a pak je k sobě přilákají pro ně velmi lákavou vůní. Až přijdou k pasti blíž, jednoduše se na ni přilepí. Není ovšem vůbec snadné čekat na to, až se všechny štěnice umoudří a přichytí se. Bohužel je poměrně snadné si je domů přinést, i když dodržujete všechna základní hygienická pravidla. Přivézt si je můžete z dovolené, v oblečení, které koupíte v bazaru. Přijít k vám ale mohou i ony sami. Přirozeně totiž migrují, a pokud je tak má někdo z vašich sousedů, po vodovodních trubkách nebo přes okno se k vám mohou jednoduše přesídlit.

Jak funguje jed a myši

To ve starších rodinných domech nebo na chatách můžete mít problém také s drobnými hlodavci. Takové myšky velmi rády vykrádají lidské spižírny. Pokud najdete doma okousané věci anebo dokonce myšince, je jasné, že máte nevítaného hosta. Velmi účinně funguje jed na myši. Ten by se měl nastražit někde poblíž místa nejčastějšího výskytu hlodavců. Nejlépe do tichého a tmavého kouta a určitě mimo potraviny. Myš si přijde i na tuto „dobrotu“. Po požití jedu myš do pár hodin zemře. Je pak ovšem velmi důležité mrtvé tělo najít a co nejrychleji ho bezpečně odstranit.

Počíhejte si chytře na nevítané hosty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.