Zrcadlo UNIVERS 120 s LED osvětlením a 3D efektem
Vybavení Inzerce 0 Comments

Koupelnová zrcadla mi přirostla k srdci

Když jsem si s mužem projektovala náš budoucí dům, řekl mi, že koupelnu si mohu nechat zhotovit naprosto dle mého gusta. Vzala jsem ho, jak jinak, než za slovo a pustila se do projektování mé snové koupelny. Když jsem již téměř finišovala, pozastavila jsem se nad nemalý detailem, kterým byla koupelnová zrcadla. Jelikož je naše koupelna skutečně více než prostorná, zrcadla jsem v ní chtěla mít rovnou dvě, a to zejména z toho důvodu, že jsem chtěla dopřát sobě i svému muži dostatek soukromí a odpustit si každodenní ranní tlačenici u jednoho umyvadla a následně také zrcadla. Když jsem se tedy pídila po nabídkách koupelnových zrcadel, netušila jsem, na kolik různých způsobů se dá „obyčejné“ koupelnové zrcadlo pořídit.

Koupelnová zrcadla s osvětlením mě uchvátila

Koupelnová zrcadla se v dnešní době dají sehnat téměř v každém designu. Já jsem chtěla naši koupelnu ještě více zvětšit, tudíž jsem zvolila dvě velká koupelnová zrcadla s LED osvětlením, které můj muž zpočátku bral jako nesmyslný rozmar a až následně poté zjistil, jak úžasně praktická věc, co vůbec je. Já jsem samozřejmě nedala dopustit na velké prostorné zrcadlo s LED diodami a také s neodolatelným úložným prostorem, kterého v koupelně není nikdy dostatek, že dámy? Poté, co jsem obě zrcadla nechala instalovat do naší nové koupelny, která vypadala přesně tak, jak jsem si přála, nemohla jsem z této krásné místnosti spustit oči. Nejenže byla koupelna opticky větší, nýbrž i krásnější a útulnější.

Manžel mě vždy nalezne v koupelně

Koupelně je mým nejoblíbenějším místem, v celém domě. Není tomu rozhodně jen proto, že jsem si koupelnu vyprojektovala téměř sama, nýbrž i také z toho důvodu, že když si napustím horkou vanu, ulehnu do ní, vezmu si do ruky sklenku dobrého pití anebo časopis, unáší mě síla krásně estetické koupelny, které dominují dvě úžasná koupelnová zrcadla, přičemž jsem schopna u jednoho z nich po koupeli strávit minimálně další dvě hodiny péčí o svou pleť a také vlasy. Vždy, když mě tedy manžel hledá doma, nalezne mě právě tady. Na místě, které miluji a které je pro mě oázou klidu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.