Nadčasový nábytek který k vám dokonale zapadne
Vybavení Inzerce 0 Comments

Nadčasový nábytek, který k vám dokonale zapadne

Společnost AC Interier, působící na českém trhu již od roku 2007, se zabývá, ve výhradní spolupráci s předními dodavateli kvalitního nábytku, jeho výrobou a následným prodejem. Díky letité tradici můžeme svým zákazníkům nabídnout pouze ty nejlepší produkty a služby na profesionální úrovni. Potřebujete zrenovovat kancelář? Pracujete ve zdravotnictví a zdá se vám, že nábytek ve zdravotnickém středisku, v němž působíte, vypadá zastarale a o jeho funkčnosti by se již dalo polemizovat? Objednejte si u nás zakázku kancelářského nábytku, jako jsou kancelářské stoly, kancelářské skříně, židle či křesla. Naší specializací je rovněž zdravotnický nábytek a školní nábytek.

Vaše spokojenost, naše priorita

Jsme si moc dobře vědomi skutečnosti, že dobře fungující a prosperující firmu tvoří především spokojený zákazník, který služeb oné společnosti využívá dlouhodobě. Proto se snažíme o to, aby všichni naši klienti měli neustále z čeho vybírat. Pravidelně doplňujeme nabídku sortimentu a rozšiřujeme sklady. Kancelářský nábytek, školní nábytek, zdravotnický nábytek, bytový nábytek, ale i doplňky jsou nejen moderní, ale hlavně bezpečné, funkční a za prvotřídní cenu. Máte možnost vybrat si například kancelářský stůl, nebo zdravotnickou skříň z mnoha nabídek a provedení. Vážíme si vaší přízně a zájmu a věříme, že z nabídky si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Sekce, na které se zaměřujeme

Pro své klienty vyrábíme zakázkový kancelářský nábytek, pod nímž si můžete představit kancelářské skříně, kancelářské stoly, rohové psací stoly a jiné kancelářské vybavení. Dále je naší specializací školní nábytek v podobě školních lavic, skříní a dalších prvků, jež jsou vybaveny ABS hranami a uzpůsobeny tak, aby jejich používání bylo maximálně bezpečné. Nábytek pro ordinace, pečovatelské ústavy, nemocnice, shrnuto do dvou slov zdravotnický nábytek z naší produkce poskytuje skvělé zázemí nejen personálu, ale především pacientům. Je taktéž doplněn o mnoho komponentů, usnadňujících jeho používání a zvyšujících jeho bezpečnost. Vyrobíme vám atypický nábytek na míru. Neváhejte a využijte našich služeb!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *