Ostatní Inzerce 0 Comments

Pohodlné vytápění pevným palivem je nyní dostupné pro všechny

Ještě před několika lety nebylo topení dřevem či uhlím příliš v kurzu a mnoho rodinných domů proto bylo postaveno bez odpovídající kotelny. Díky inovacím v otopné technice a vysokým cenám plynu a elektřiny se dnes ale situace změnila. Majitelé malých kotelen ale nemusejí splakat nad výdělkem, společnost OPOP navrhla jedinečné řešení právě pro ně.

Automatické kotle na uhlí od OPOP vám nejspíš představovat nemusíme. Modely H824-A, H835-A a H845-A si velmi brzy získaly oblibu především díky jednoduché a komfortní obsluze, která není nijak omezena místem. Už kotel H824-A díky svému malému a kompaktnímu půdorysu bez problémů prošel dveřmi o šířce 60 centimetrů a jeho nejnovější bratříček jde ještě dál!

Automatický kotel na uhlí s označením H815-A nepřesahuje v žádném místě šířku 454 mm a výšku 969 mm, takže se vejde i tam, kam se doposud žádný kotel nevešel. Pro jeho umístění nejsou třeba žádné velké stavební úpravy a díky možnému umístění násypky z levé i pravé strany se dostupnému prostoru opravdu dokonale přizpůsobí.

Komfortní a levné – i takové může být vytápění uhlím

Ušetření až 70% nákladů na vytápění při přechodu na pevná paliva vypadá velmi lákavě. Určitě se ale ptáte, jak to bude do budoucna vypadat s vaším časem. Nebudete muset několikrát denně chodit do kotelny a udržovat kotel v chodu? A co chladná rána, která vám přes drkotání zubů sotva dovolí vystrčit nos z postele?

S automatickými kotli na uhlí od OPOP už půjde jen o mátožná strašidla z minulosti. Díky velkorysým násypkám na palivo se vaše výlety do kotelny omezí na 2-3 dny v týdnu. Volitelné příslušenství vás pak dokonce zbaví i nutnosti ručního odpopelnění nebo čištění hořáků. Celý proces hoření navíc můžete pohodlně ovládat přes GSM modul, pokojový termostat nebo dokonce přes internet klidně přes půl republiky, což se může hodit třeba v době dovolených. Návratu do studeného bydlení se už nikdy bát nemusíte.

Plně automatické sypání paliva na hořák má i další výhody:

  • vysoká účinnost až 93% díky použití optimálního množství paliva
  • snížení emisí díky vysoké účinnosti
  • automatická regulace teploty kotle na základě ekvitermního řízení
  • úspora paliva díky použití toho správného množství
  • nízká spotřeba elektrické energie

Kotle, které to umí s dotacemi

Pořízení nového kvalitního kotle může být velmi drahá záležitost. Proto společnost OPOP u svých výrobků dbá na splnění přísných kritérií pro eko-design i parametrů pro zařazení do nízké emisní třídy, takže její kotle patří do seznamu zařízení, na které můžete dostat stále oblíbenější Kotlíkové dotace.

Nechte si zaplatit až 80% nákladů na nový kotel a jeho instalaci, a zkraťte tak návratnost své investice na dobu pouhých několika let. Profesionálové od OPOP vám rádi zodpoví na všechny otázky a pomohou s administrativně náročným vyřízením dotace. Na vás už jen zbývá vybrat si ten správný kotel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.