projektant čov
Stavba Inzerce 0 Comments

Čističku odpadních vod – pořídit nebo ne?

Pokud stejně jako spoustu dalších rodin nyní přemýšlíte o pořízení ČOV do vašeho objektu, můžeme vám říct jediné. Ačkoli z počátku budete muset investovat několik desítek tisíc korun, z dlouhodobého hlediska vám tento krok může ušetřit klidně sto tisíc ročně. Bez ohledu na ekologické přínosy tohoto vodohospodářského zařízení.

Míst toho, abychom mluvili o výhodách ČOVky, pojďme se raději podívat na to, koho si vybrat, když dojde na specializované firmy v tomto oboru. Možností ve skutečnosti není příliš mnoho, protože firmy obvykle nechtějí „ztrácet“ čas s malými zakázkami. Což bohužel malé projekty ČOV u rodinných domů často jsou.

Plzeňská firma ZAKRA je v tomto ohledu výjimkou. Ti se totiž specializují právě na menší klientelu a jejich služby začínají už na 10 000 Kč, což je také velmi výhodná nabídka, která nemá na trhu příliš alternativu. V tomto balíčku získáte vše od projektové dokumentace, pomoci s vyřízením až po samotnou údržbu a instalaci.

Zaujalo-li vás to, vyplňte formulář na webu a získáte bezplatnou konzultaci, po které uvidíte, zda vám toto řešení vyhovuje nebo ne. Není co ztratit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.