Zrcadlo MAGDA s LED osvětlením
Vybavení Inzerce 0 Comments

Proč mít moderně a hezky zařízenou koupelnu

Možná byste si mohli říkat, proč se na takovou otázku vůbec ptáme. Kam ovšem míří vaše kroky ihned po probuzení? Ano, do koupelny. Jestliže budete mít hezky a útulně zařízenou koupelnu, kde se budete cítit příjemně, pak budete mít pozitivně naladěný i celý den. Dle výzkumů je totiž dokázané, že pokud se na sebe ráno usmějete v zrcadle, budete mít daleko lepší náladu.

Jaké jsou výhody zrcadlové skříňky?

Mimo zlepšení nálady oceníte zrcadlové skříňky především jako místo, kam si budete moci odkládat svoje hygienické a kosmetické potřeby. Většina takových skříněk je vyvedena v moderních designu a disponuje špičkovou kvalitou i vynikajícím zpracováním. Velkou výhodou je zrcadlový povrch na vnitřní i venkovní straně dvířek, takže nemusíte úplně řešit, na které straně stojíte. Nemusíte se bát ani pravidelného úklidu, neboť lze skleněný povrch vcelku snadno a bezpečně vyčistit.

Proč mít v koupelně zrcadlo s LED osvětlením?

Jestliže chcete kráčet ve stopách moderního designu, pak vám v koupelně nesmí chybět zrcadlo s LED osvětlením. To nedisponuje svým integrovaným vypínačem, neboť jsou LED pásky ovládány pomocí prostorového čidla. Samotná skla mají zabroušené a leštěné hrany, díky čemuž jsou velice bezpečné na dotek. Oceníte i nízkou spotřebu energie nebo odolnost LED pásků vůči vlhkosti a vodě.

Zrcadlo nemusí být pouze obyčejné

Moderní zrcadlo však nemusí být pouze plocha pokrytá sklem, ale může se jednat o vcelku sofistikovanou věcičku. Takové zrcadlo totiž může disponovat nejen LED osvětlením, ale také zvětšovací lupou, která je integrovaná přímo do plochy skla a má své vlastní podsvícení. Nalezli byste zde i hodiny s bílým osvětlením, jež oceníte zejména v okamžiku, kdy trávíte v koupelně příliš velké množství času.

Zrcadlo se dnes stává dosti podstatnou částí výbavy každé moderní koupelny. Ať už si nakonec vyberete zrcadlo s hodinami nebo celou zrcadlovou skříňku, mělo by určitým způsobem korespondovat se zbytkem koupelny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.