AWAC CNC dělící stroje zařízení
Ostatní Inzerce 0 Comments

AWAC- CNC dělící stroje zařízení

Jedna z nejúspěšnějších společností, zabývající se prodejem a servisem CNC strojů současnosti se nazývá AWAC. Poskytujeme svým klientům ty nejlepší CNC řezací stroje na světové úrovni. Tyto stroje dodáváme k dnešnímu dni do 48 zemí světa a zabýváme se rovněž opravami CNC strojů a záručním i pozáručním servisem CNC strojů. Objednávkou našeho zboží získáte kvalitu za rozumnou cenu. Specializujeme se na CNC stroje MicroStep, jež slouží k dělení materiálu laserem, dále také plazmou, autogenem, řezání vodním paprskem a vysokootáčkovým vřetenem. CNC řezací stroje AWAC jsou vybaveny pokročilým řídícím systémem a vlastním softwarem.

Moderní technologie v praxi

Při práci s CNC laserovými řezacími stroji není žádným problémem vysoká přesnost a spolehlivost. Určitě si také oblíbíte řezání dlažby vodním paprskem, což je velmi efektivní a nenáročný postup. Pro jednotlivá řezací pracoviště dodáváme i spotřební materiál a náhradní díly. CNC laserové řezací stroje se mohou využít při úkosovém řezání plechů trubek, profilů, kolen, vrtání, zavinování, anebo zahlubování. Námi dodávané technologie jsou díky maximální automatizaci výroby velmi žádané a díky skvělým recenzím i velice oblíbené. CNC laserový řezací stroj AWAC je dělící stroj budoucnosti. Neváhejte a objednávejte u nás!

Náš zákazník, náš pán

Tým AWAC se snaží poskytovat svým zákazníkům jen ty nejlepší služby a nejkvalitnější produkty. Moderní technologie v podobě CNC laserových řezacích strojů se stávají obrovským hitem. Buďte i vy součástí modernizace výroby. Servis CNC strojů a opravy CNC strojů jsou pro nás samozřejmostí. Víme, že ne každý tématice řezání vodním paprskem rozumí, a proto jsme připraveni pomoci vám jak s výběrem vhodného CNC stroje, tak i s následným postupem při práci s ním. Díky maximální automatizaci výroby tak budou mít naši klienti ověřené a kvalitní CNC stroje nové generace. Našimi hlavními přednostmi jsou kvalita a nízká cena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *