Ostatní Inzerce 0 Comments

Prostředky, které se postarají o čistotu vašeho domova i firmy

Nedaří se vám vyčistit digestoř či varnou desku od mastnoty? Nevíte si rady s čištěním zašlé špíny? V tom případě vyzkoušejte ekologické čisticí přípravky Lavon, které zatočí s veškerými nečistotami ve vašem domě i firmě. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, a tím pádem i k povrchům.

O značce Lavon

Domácí čisticí prostředky Lavon vyvinula česká firma Lavon trade, s. r. o., která na trhu působí již přes 20 let. Při výrobě produktů využívá své bohaté zkušenosti a sleduje aktuální trendy, tak aby poskytovala produkty, které zajistí snadný a účinný úklid. Navíc nabízí ekologické čisticí prostředky za velmi příznivé ceny. Mezi hlavní zaměření této značky patří vývoj a výroba kosmetiky a čistících, mycích, pracích a jiných speciálních produktů. Sortiment značky Lavon se navíc neustále rozšiřuje. Dále pak nabízí prověřené produkty jiných značek.

Využití od domácnosti až po letiště

Ekologické čisticí prostředky Lavon vám pomohou vyřešit jakoukoliv nečistotu a stanou se nepostradatelnými pomocníky při úklidu a čištění různých povrchů. Využití najdou ve všech možných prostorech, ať se jedná o domácnost, kanceláře, gastronomii, školství, úřady, letiště a jiné veřejné objekty. Domácí čisticí prostředky se postarají o dokonalé umytí podlah, nádobí, odstranění vodního kamene, mastnoty a dalších odolných nečistot. Lavon dezinfekce zajistí dezinfekci prostoru a rukou.

Účinné čisticí prostředky

Mezi nejúčinnější úklidové prostředky značky Lavon patří zejména čistič podlah a povrchů, který je vhodný na mytí dlažby a keramických obkladů, umyvadel, WC, vany apod. Také se postará o odstranění vodního kamene a rzi. Jeho vysoká účinnost je zajištěna díky vysokému obsahu synergicky působících kyselin. Při mytí nádobí se uplatní produkt Lavon nádobí a kuchyňské povrchy, jež zajistí čistotu jakéhokoliv nádobí a kuchyňských povrchů. Kromě toho má vysokou odmašťovací schopnost. O odstranění všech bakterií, virů, plísní a kvasinek se pak postará dezinfekce na povrchy a hygienický gel na ruce.

S produkty Lavon bude domácí i profesionální úklid rychlý a efektivní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.