Ostatní Inzerce 0 Comments

STĚHOVÁNÍ V BRNĚ OD DYMAS s.r.o.

Potřebujete se nutně přestěhovat, ale nevíte si rady, jak správně začít, jak se připravit? Nevadí, my vám řekneme, jak na to!

Dymas stěhování Brno vám nabízí odborný stěhovací servis nejen v rámci Brna, ale celé České republiky a dokonce i zahraničí. Hlavní prioritou je osobní přístup ke klientovi.

Vždy je důležité, zjistit si o stěhovací firmě co nejvíce. Ano, ceny jsou sice důležité, ale jsou i důležitější otázky. Třeba jak často firma stěhuje, jak dlouho funguje na trhu, zda má své vlastní vybavení nebo jestli vlastní vozový park. Díky tomu všemu si uděláte dobrý obrázek o tom, jak se to se seriózností a profesionalitou dané společnosti.

Na tyto otázky vám můžeme dát odpověď. Společnost Dymas stěhuje velice často a to nejen v Brně. Nelze určit přesný počet, ovšem mnoho lidí si společnost oblíbilo, tedy na jejich stránkách najdete reference od předchozích zákazníků. Jedná se o rodinnou firmu s dlouholetou praxí se všemi druhy stěhování. Dymas disponuje nejen vlastním vybavením, ale také vozovým parkem, který se skládá z pěti spolehlivých aut.

Co se týče ceny stěhování, tak v tomto případě se jedná o konečné ceny, jelikož společnost Dymas stěhování Brno není plátcem DPH. Zde se nedočkáte žádných skrytých nebo nečekaných poplatků. Obalový materiál neplatíte, je tedy zcela zdarma.

Cena za jednoho pracovníka je 150 korun na hodinu. Bude-li potřeba stěhovací auto, pak jsou ceny různé dle velikosti daného auta. Pokud vám stačí pouze dodávka, je cena 200 korun na hodinu, při nákladním automobilu je pak cena 300 korun na hodinu.

Zdarma navíc obdržíte obhlídku technikem u vás doma či v kanceláři, zapůjčení potřebných krabic na stěhování a pojištění do 1 milionu korun. Žádné příplatky za kilometry najeté po Brně, žádné příplatky za stěhování po schodišti, žádné příplatky za montáž či demontáž nábytku a žádné příplatky a svátky, víkendy a noční hodiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.