Ostatní Inzerce 0 Comments

Půjčovna dodávek s dobrou pověstí

Hledáte-li specialisty na krátkodobé i dlouhodobé zapůjčování dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny, můžete od pátrání upustit. Velmi kvalitní možnost totiž představuje půjčovna dodávek, která má sídlo v lokalitě Praha 9. Tato část hlavního města je sice hlavním působištěm, nicméně vzhledem ke vstřícným podmínkám je půjčovna oblíbená v širokém okolí. K zákazníkům firmy patří firmy, živnostníci i soukromé osoby. Dodávky se dají perfektně využít ke stěhování či k převozu větších kusů nábytku z nákupních center.

Náležitosti nutné k zapůjčení dodávky

Když se rozhodnete pro zapůjčení dodávky z půjčovny dodávek na Praze 9, musíte splnit několik podmínek. Základem je přinést si s sebou platný občanský a řidičský průkaz. K řízení veškerých dodávek zapůjčovaných firmou si vystačíte s řidičským průkazem skupiny B, což je stejné osvědčení, které je nutné pro řízení běžných osobních vozidel. Kromě průkazů totožnosti si vezměte i dostatek financí. Nesmíte totiž zapomenout na vratnou kauci ve výši 5 000 Kč a sumu odpovídající době půjčení dodávky. Platbu můžete zaslat i předem na bankovní účet. Jestli si navíc chcete půjčit dodávku na firmu, musíte být buď jednatelem společnosti, nebo si zařiďte notářsky ověřenou plnou moc.

Omezený počet najetých kilometrů

Dodávky v půjčovně dodávek Praha 9 jsou zapůjčovány s omezeným počtem kilometrů, které je možno v rámci sazby najet. Ovšem tohoto omezení se příliš bát nemusíte, protože je nastaveno na dostatečně vysokou hodnotu, takže se v konečném důsledku netýká většiny zákazníků. Po celou dobu zápůjčky je možné nechat zaparkované vlastní vozidlo na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.