zubni ordinace
Ostatní Inzerce 0 Comments

Stomatologie Astella – preventivní prohlídka i bezbolestné ošetření zubů

Zubní klinika Astella s.r.o. je jednou z nejmodernějších stomatologií v Praze. Zkušený tým zubních profesionálů vám podá potřebné informace a svými znalostmi a profesionálním přístupem pružně reaguje na všechny vaše požadavky. Široká nabídka služeb zahrnuje všeobecnou a estetickou stomatologii i dentální hygienu.

Užijte si pohodu u zubaře

Jdou na vás mdloby pokaždé, když vidíte zubařské křeslo a zaslechnete zvuk stomatologické vrtačky? Zubní klinika Astella s.r.o. nabízí ve svých ordinacích příjemnou a pohodovou atmosféru a kvalitní bezbolestné ošetření chrupu. Návštěva zubaře se stane příjemnou součástí života. Vynikající tým profesionálů pracuje s nejmodernějšími přístroji a umí vyřešit každý stomatologický nález.

Dbejte na prevenci

Pro mnoho lidí je návštěva zubaře nepříjemný zážitek, má obavu ze zubní ordinace a stomatologických zákroků v ordinaci, a proto ošetření odkládá. Důkladná prevence zahrnující edukaci klienta jak o svůj chrup pečovat, pravidelné prohlídky a dentální hygienu, jsou však cestou ke zdravým zubům a minimalizaci zákroků. Neotálejte tedy a objednejte se na prohlídku, kde zubař zjistí stav vašich zubů, sestaví individuální plán péče, pravidelných prohlídek i návštěv dentální hygieny.

Znáte formy anestezie?

Lokální anestezie využívá lokální anestetika, která jsou dočasně schopna blokovat vnímání bolestivých a částečně i senzitivních podnětů. Při sedaci při vědomí je snížena hladina vnímání pomocí léků se sedativními a hypnotickými účinky. Klient je klidný, beze strachu, při zákroku pospává a v případě potřeby může spolupracovat. Analgosedace je kombinace sedace s podáním léku s analgetickým účinkem.

Dentální hygiena bez stresu

Dentální hygiena pečuje o dokonalý stav dásní odstraněním nánosů zubního kamene a povlaku, preventivně předchází onemocnění jako je parodontóza či paradentóza i předčasné ztrátě zubů. Odstraní povrchové zabarvení zubů – pigmentaci a zkrášlí úsměv. Okrajový zánět dásní se projevuje zarudnutím. Dochází k otoku dásně, zvyšuje se krvácivost, bolestivost a zápach z úst. Základem je nácvik správné techniky čištění zubů přizpůsobený stavu dásní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.