Celková výstavba rodinného domu pod záštitou jediné společnosti má své příznivce i odpůrce. Hromada lidí argumentuje tím, že vše stojí spoustu peněz a raději se vydají cestou svépomocí. Pojďme ale k této variantě přistupovat kladně a sdělme si, jaká jsou pozitiva tohoto řešení.

Tím hlavním je určitá bezstarostnost. Můžete chodit každý den do práce, věnovat se svým aktivitám a váš dům se přesto staví bez jediného zpoždění. To je bezpochyby výhoda, proti níž nelze říci ani půl slova.

Proč stavět dům na klíč?

Vše svěřujete jednomu stavebníkovi, který si pohlídá stavební procesy od A až do Z. I přesto máte stále možnost zasahovat do výstavby, navrhovat změny nebo se radit při realizaci některých konkrétních částí objektu.

S tímto typem realizace souvisí i následují výhody.

  • Na počátku všeho jsou jasně dané termíny dokončení, s nimiž se pojí sankční ujednání při nedodržení předem dohodnutého.
  • Na kompletní stavební dílo máte obvyklé a mnohdy i nadstandardní záruky.
  • Na základě referencí víte, že vsázíte na prověřený a kvalitní stavební model.
  • I obyčejný nákup materiálu dokáže firma se zkušenostmi vyřešit daleko levněji, než kdybyste se o to samé pokoušeli vy sami.

dum na klic

Nezapomínejte na terénní úpravy

Chcete-li, aby výstavba vašeho budoucího rodinného domu byla skutečně bezstarostná, pak si v rámci dodávky na klíč dopřejte i praktických zahradních úprav. Dnes to není jen výstavba domu, ale také plotů, usazení bazénu, vybudování pergoly a provedení všech zemních prací. A výsledek?

Tím je samozřejmě nový rodinný dům se vším všudy připravený k nastěhování.

V tomto směru existují i určité alternativy. Toužíte-li ušetřit, nechte si objekt předat v dohodnutém stavu rozpracovanosti a například vnitřní prostory si již zařiďte dle vlastních potřeb ve svojí režii. Možností je jistě přehršel.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: lekkyjustdoit).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.