Zahradní a balkonové zástěny z hliníku
Zahrada Inzerce 0 Comments

Zahradní a balkonové zástěny z hliníku jsou IN

Hliník jako takový nabízí z pohledu výrobního materiálu bezpočet možností. Není se tedy čemu divit, že se v poslední době staly hodně oblíbené zahradní zástěny. Ty mohou efektivním způsobem oddělit zahradní prostory a zároveň představují efektivní krytí před okolí. Nemusí se samozřejmě jednat o plný kus hliníkové stěny. V dnešní době se meze z hlediska designu rozhodně nekladou. To znamená, že takové zahradní zástěny a paravány mohou mít bezpočet vzorů a dekorů. Dokonale nahrazují levný rákos a podobné imitace, které mají omezenou životnost. Některé nevypadají tak reprezentativně a moderně, ale naopak levně nebo až nevhodně.

Zástěny tohoto typu vytvoří soukromí, přispějí k lepšímu vzhledu a do značné míry se mohou stát nepřehlédnutelnou dominantou venkovní relaxační zóny. Dokonale nahrazují levný rákos a podobné imitace, které mají omezenou životnost.

Balkonové zástěny a zábradlí

Hliníkové zástěny lze pochopitelně využít i na balkonech. Balkonové zástěny fungují stejně, jako na terase. Aplikovat je můžete na již realizované balkony, kde si chcete užívat patřičného soukromí před pohledy zvědavců z okolí. Zároveň taková zástěna vylepší celý vzhled balkonu, potažmo dané nemovitosti.

Pokud ještě nemáte vytvořený balkon, vsaďte na balkonové zábradlí, jehož nedílnou součástí bude právě zmiňovaná zástěna. Nechte si tento moderní a designově propracovaný prvek vytvořit na míru od A až do Z.

Zástěny skryjí opravdu cokoliv

Kromě výše uvedených nejčastějších příkladů použití hliníkových zástěn samozřejmě existují i mnohé další. Omezovat se rozhodně nemusíte. Vedle zástěn pergol vám mohou být vytvořeny zástěny popelnic nebo zástěny ke vchodu. Spojit tak můžete praktičnost s originalitou a zároveň s cenovou dostupností. Pestrý výběr hliníkových a kovových zástěn pro vás vytvoří například společnost AST PLOTY s.r.o. Ta se pyšní skutečně bohatým produktovým portfoliem. Proto neváhejte a nechte si vytvořit hliníkové zástěny, které vás schovají a budou vám přinášet radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.