VIZUALIZACE 2
Ostatní Inzerce 0 Comments

Geodetické služby kvalitně a spolehlivě

Chystáte se stavět, rekonstruovat nebo vyřídit zápis v katastru nemovitostí? Asi víte, že budete potřebovat služby geodetů. A abyste se mohli spolehnout na kvalitně odvedenou práci, zvolte specialistu v oboru, společnost VISIONPLAN-3D. Její odborníci mají za sebou řadu zkušeností s geodetickými pracemi napříč celým oborem.

Společnost VISIONPLAN-3D poskytuje svoje geodetické služby veřejnosti i podnikatelům, projekčním kancelářím a stavebním firmám. Mezi její činnosti patří například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, vypracování geometrických plánů jako podklad pro katastrální úřad. Dále provádí laserové skenování, 3D modelace, digitální modely terénu nebo i virtuální prohlídky objektů. VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií pro co nejpřesnější měření a zpracování.

Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a přesvědčte se o jejích kvalitách v referencích, najdete zde ukázky realizovaných prací. VISIONPLAN-3D má za sebou již stovky realizovaných zakázek, prioritou je vždy kvalita a rychlost. Odborníci si poradí i s nekonvenčním případem a najdou řešení na míru. Využijte možnosti nezávazné konzultace zdarma u VISIONPLAN-3D.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.