presny strojni sverak
Ostatní Inzerce 0 Comments

Upínání na soustruh se může hodit i v domácí dílně

Každý z nás má trochu jinak vybavenou dílnu. Někomu stačí jen sada šroubováků a do ničeho většího se nepouští. Jiný se zase pyšní soustruhem a většinu věcí kolem domu si vyrobí sám. Pokud se řadíte spíše do druhé kategorie těchto lidí, máme pro vás pár zajímavých tipů. Ty cílí na strojní svěráky, které obecně nachází uplatnění hlavně v profesionálních dílnách a provozech.

Přesný strojní svěrák je základ

Pokud si při výrobě čehokoliv hrajete na skutečnou přesnost, budete si muset pořídit i ty správné doplňky. Typickým příkladem je přesný strojní svěrák. Ten je jako stvořený pro CNC obrábění. Když se trochu podrobněji zaměříte na tuto oblasti zjistíte, že možnosti výběru jsou skutečně neomezené. Hodně záleží na tom, co od takového svěráku očekáváte, kde ho budete používat a na co.

Pokud jde o přesné strojní svěráky, zmínka musí padnout o svěrácích duálních, ale také těch s hydraulickým posilovačem. Výjimkou nejsou ani svěráky s mechanickým posilovačem. Pokračovat můžeme například svěráky brusičskými, dělenými, mechanickými s točnicí, nerezovými a modulárními. Někomu mohou přijít vhod i svěráky samostředící, pneumatické, sinusové, pod vrtačku, popřípadě vícenásobné upínací.

Nezapomínejte na upínání na soustruh

Strojními svěráky však vybavování kvalitní dílny rozhodně nekončí, nýbrž začíná. Spolehnout se můžete i na jiné doplňky, které tvoří upínání na soustruh. I v tomto případě existuje několik variant doplňků, s nimiž docílíte požadovaného výsledku. Ať už budete volit to či ono řešení, neměli byste zapomínat na to, kde si takové produkty zakoupíte.

Vsaďte na zkušené odborníky v tomto směru. Na specialisty, s nimiž se mimo jiné pojí i odborné poradenství a spousta přidružených služeb. Naším doporučením na závěr je určitě společnost VABEX s.r.o., která na trhu působí dlouhou dobu a ví, co dělá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.