designovy stul
Vybavení Inzerce 0 Comments

Designový nábytek do jídelny za skvělé ceny

Nebudeme si nic nalhávat. Jídelna je prostorem, kde se s rodinou setkáváme velice často. Jíme u jídelního stolu, děti zde často píší úkoly, my provádíme nejrůznější činnosti a čas od času nás poctí návštěvou i přátelé. Možná případě proto byste se měli snažit, vybudovat si esteticky zajímavý jídelní kout, ve kterém se budete cítit skvěle. Vsaďte na designový nábytek.

Začněte kvalitním jídelním stolem

Vaším pomyslným odrazovým můstkem se stane jídelní stůl. V jeho případě vsaďte na přírodní materiály, které působí velice útulným a komfortním dojmem. Ano, na mysli máme dřevo. Ideální variantou je pochopitelně masiv. Co takhle dub nebo buk? Výjimkou není ani ořech.

Pokud vsadíte na dřevěný jídelní stůl, měl by design hrát hlavní roli. V dnešní době se nemusíte omezovat, a proto se nebojte experimentovat. Možností máte v tomto ohledu více než dost. V rámci výrobního materiálu jsou oblíbené kombinace dřeva a kovu. Zvolit si pochopitelně můžete i odlišnou velikost desky stolu podle toho, kolik se vás u něj bude scházet nebo jaké jsou dispozice vaší jídelny. Omezování nebudete ani z hlediska výsledného tvaru. Kromě hranatých rozměrů jsou dostupné také oválné a kulaté stoly.

Vyberte si židli z masivu

Když už se rozhodnete investovat peníze do kvalitního jídelního stolu, neměli byste podceňovat volbu vhodné židle. Nejlepší jsou jídelní židle z masivu, které vám budou dokonale ladit s masivním stolem. Obávat se nemusíte žádného experimentování. Klidně si vyberte jiný stůl a k němu odlišné židle, které ve výsledku vytvoří oku lahodící celek. Při nákupu takového sortimentu dbejte také na maximální pohodlí. Přece jenom, na takové židli můžete sedět poměrně dlouhou dobu.

Zapomeňte v dnešní době na běžné nabídky obchodních domů s nábytkem a vydejte se cestou originality. Designový nábytek všeho druhu má totiž zelenou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.