Odpočívadlo pro kočky na parapet
Ostatní Inzerce 0 Comments

Odpočívadlo pro kočky moji dva kocourci milují

Pohodlné, huňaté, vyztužené pohodlnými polštářky, a především lehce aplikovatelné, tak přesně takové je naše nové odpočívadlo pro kočky, které nově zdobí jeden okenní parapet v obývacím pokoji a druhý v kuchyni. Naši dva kocouři jsou od první chvíle, co ho doma mají, jako u vytržení. Samuel z něj nechce vůbec slézt a o Čertovi ani nemluvě. Jsem ráda, že mají mí kocouři radost z nového pelíšku, který dostali v loni pod stromeček.

Odpočívadlo pro kočky byl nápad mého manžela

Ač patřím mezi obrovskou milovnici koček, o odpočívadle na parapet jsem vůbec neměla tušení. Odpočívadlo pro kočky, které se dá takto velmi snadno připevnit na parapet za pomoci svorek, jsem skutečně ještě nikde v obchodě neviděla, a to do té doby, než mě na něj upozornil můj muž, kterému se nelíbilo, že kocouři věčně drápou na zeď pod okny a chtějí se vyšplhat na okenní parapet, ze kterého ovšem po úspěšném přistání, zase brzy spadly na zem. Kočičí strom sice doma mají, ale z něj nemohou tak úspěšně koukat z okna, jako právě z odpočívadla. Tudíž byl nákup tohoto odpočívadla, samozřejmostí.

Má dcera po odpočívadle také pokukuje

Když naše nové odpočívadlo pro kočky viděla u nás doma má dcera, která k nám pravidelně každý víkend jezdí s dětmi na oběd, nemohla z něj spustit oči. Sama má doma dvě kočičky, které stejně tak, jako Čert a Samuel, zbožňují výhled z okna panelového domu na ulici. O odpočívadle již dříve slyšela od své kamarádky, nikdy ho ovšem sama na vlastní oči neviděla a chtěla se přesvědčit, zda se jedná o tak skutečně príma věc, jak všichni popisují. Odpočívadlo s pratelným potahem jí ovšem ihned padlo do oka a jelikož má ve svém bytě podobné parapety jako já, ještě u nás doma si jedno takové také objednala. Již nyní je ovšem jasné, že bude muset přikoupit ještě jedno, aby se o něj její kočičky nepoprali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.