Gamet Box 21 270 mm
Ostatní Inzerce 0 Comments

Dobrou volbou jsou sety Gamet Box

Doplňky dělají kuchyň. Tomu dá jistě za pravdu každá zkušená hospodyňka, která v této místnosti tráví každý den spoustu času. Zejména u větších kuchyní je vnitřní vybavení a uspořádání klíčové, a to kvůli zachování přehledu i pořádku. Ten lze získat i díky drátěnému programu Le Mans.

Nejdříve výsuvy, zkuste Gamet Box

Nejen uspořádání skříněk, ale i šuplíků je důležité. U těch sehrávají roli zejména výsuvy, na kvalitě, kterých přímo závisí jejich životnost. Protože některé šuplíky otevíráme a zavíráme i několikrát denně, je vhodné opatřit je kvalitními výsuvy s tlumeným dojezdem, které je výrazně šetří a chrání před tvrdými nárazy. Dobrou volbou jsou sety Gamet Box, které nabízí alternativy pro všechny možné délky i šířky kuchyňských šuplíků.

Hledáte nóbl řešení? S výsuvy Atira budete spokojení

Hladké, čisté linie s výraznými hranami budou ozdobou každé kuchyňské linky. Systém výsuvů Atira je určený pro prémiové kuchyně a interiéry. Nabízí nádherný design s osobitými hranami a výbornou funkcionalitu v elegantní barevné škále – bílá, antracitová a stříbrná. Unikátní platforma tohoto systému je postavená na jedné univerzální výšce bočnic. Díky tomu je snadný upgrade na vyšší řady systémů. Jednotlivé komponenty systému Atira jsou vždy barevně sladěny.

Le Mans udělá pořádek

Jak již bylo zmíněno, pro dokonalou kuchyň je potřeba mít dokonalý pořádek a přehled. Přesně toho docílíte díky drátěnému systému Le Mans, který skýtá řešení zejména pro rohové skříňky. Jejich variabilita zajistí dostatek prostoru a snadnou manipulaci. Ramena vyjíždějí samostatně a je možné umístit je nad sebe. Díky tomu se do skřínky vejde veškeré potřebné vybavení a vy o něm budete mít perfektní přehled. K usnadnění manipulace, ale také bezpečí, jsou police ramen opatřené protiskluzovou úpravou.

Říká se, že kuchyň je srdcem domu. Výběru kuchyňské linky by proto měla být věnována patřičná péče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.