KRÁLÍKÁRNA SE ČTYŘMI KOTCI
Ostatní Inzerce 0 Comments

3 nejlepší dřevěné venkovní králíkárny roku

Výběr správné králíkárny se odvíjí od mnoha faktorů. Které tři nejlepší výrobky se budou letos všem chovatelům určitě hodit?

Králíkárna se šesti kotci

Dřevěná králíkárna se šesti kotci je ideální především tam, kde vyžadujeme dostatek prostoru. Králíkárna disponuje rozměry 140 cm na šířku, 200 cm na výšku a 100 cm do hloubky. Obsahuje celkem šest oddělených kotců.

Počet kotců bychom měli určovat nejen s ohledem na celkový počet králíků, ale především s ohledem na chovné samice a frekvenci jejich vrhů. V tomto případě se jedná o produkt určený pro větší chov, ať již užitkový nebo hobby.

Dřevěný materiál současně garantuje stabilitu celé konstrukce, bezpečnost a dlouhou životnost. Zároveň plní dřevo funkci vkusného doplňku vaší zahrady.

Králíkárna se čtyřmi kotci

Tento produkty disponuje rozměry 140 cm na šířku, 150 cm na výšku a 100 cm hloubky. Celkem králíkárna nabízí užitný prostor čtyř kotců. Doporučit ji tak lze majitelům velkochovů i drobným chovatelům, neboť nabídne dostatek místa.

Konstrukce je vytvořena z kvalitních smrkových palubek. Díky tomu je dostatečně robustní a celá králíkárna je stabilní. Dvířka z pletiva zaručují dostatečnou cirkulaci vzduchu uvnitř.

Střecha je vyrobena z lepenkové střešní krytiny (IPA), případně může být použit posyp se spádem střechy dozadu s odtokovou drážkou. Králíci jsou tak za všech okolností spolehlivě chráněni před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Dřevěná králíkárna s výběhem

Tento typ králíkárny nabízí sice méně prostoru, proto jej nelze doporučit pro velkochov, nicméně hobby chovatelé rozhodně ocení, že králíkárna disponuje výběhem. Zvíře se může mezi oběma patry libovolně přesouvat po žebříku. Mezi oběma těmito částmi je okno, které lze v případě potřeby uzavřít.

Odolná králíkárna je vyrobena z lakovaného borovicového dřeva a má celkové rozměry 116 cm x 97 cm x 63 cm. Kvalitní povrchová úprava zaručuje zároveň odolnost proti dešti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.