Ostatní Inzerce 0 Comments

Fotbal v koulích pro holky i pro kluky

Slyšeli jste někdy o fotbale v nafukovacích koulích? Původ této bláznoviny byste našli v Dánsku. Fotbal v koulích nemá v podstatě žádná oficiální pravidla. Ta si upravují hráči až na místě.  Obecně ale platí, že tento sport je bezpečnější než samotný fotbal. Mohou ho tedy praktikovat nejen muži, ale i ženy. Ani věkové omezení prakticky neexistuje, důležité je, abyste se dokázali po pádu postavit zpět na nohy. Pokud si budete chtít zorbing fotbal zahrát i vy, máte možnost prostřednictvím společnosti  HappyTimes, která nabízí pronájem nafukovacích atrakcí, případně pořádá akce na klíč, které jsou těchto atrakcí plné.

Nechte si uspořádat akci pro děti na klíč

Pokud plánujete akci a přejete si, aby byla pro veškeré zúčastněné nezapomenutelná, pamatujte na nafukovací atrakce pro děti, dospívající i dospělé. Takové skákací hrady pro děti – například skákací hrad Mini, skákací hrad Hája, skákací hrad Young, skákací hrad Šája; nebo třeba 3 v 1 – obří nafukovací skluzavka + skákací hrad Praha + horolezecká stěna spojené v jedinou atrakci – udělá radost všem dětem ve věku od tří do 15+.

Zvolte pronájem skákacího hradu na dětskou oslavu Praha!

Můžete si při objednat i animátory a maskoty, kteří dětem vyčaruji úsměv na tváři a o dětskou zábavu se zaručeně postarají. HappyTimes totiž nabízí i pořádání akcí pro děti na klíč.

Dětská narozeninová oslava s HappyTimes

Ne sůl, ale děti jsou naše zlato. Proto je tak důležité pamatovat na každou dětskou oslavu narozenin. Proto je tak důležité radovat se společně se svými i cizími dětmi a nezapomínat na fotodokumentaci, abyste jednou nad fotografiemi mohli zavzpomínat, jak se tehdy ta dětská narozeninová oslava vydařila. A bude-li doplněná klaunským vystoupením, balónkovými dekoracemi, heliovými balónky nebo malováním na tělo i obličej, bude i vzpomínkový materiál, který je HappyTimes schopen rovněž zajistit, ještě originálnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.