Stavba Inzerce 0 Comments

Ušetřete čas i peníze s novými automatickými kotli

Vytápění pevnými palivy je levné a komfortní. Koneckonců tuto myšlenku podporuje i stát vypisováním oblíbených kotlíkových dotací. Poradíme vám, kde sehnat dotované kotle české výroby za ty nejlepší ceny.

Právě co do kvality a dlouhodobé užitnosti otopné techniky jsou státem vypisované Kotlíkové dotace tím nejlepším ukazatelem. Náročnými kritérii kladenými na ekodesign totiž projdou jen ti nejlepší z nejlepších, například automatické kotle na uhlí a pelety H8-AP s až 93% účinností.

Potěší možností výběru používaného paliva (hnědé uhlí ořech 2 nebo dřevěné pelety o průměru 6-8 mm) i mnoha dalšími užitečnými funkcemi.

Automatické kotle od OPOP – česká kvalita s vysokou účinností

Automatické udržování teploty ve vytápěných prostorách na stanovené úrovni, dávkování optimálního množství paliva, minimální náklady na váš čas i nižší náklady za palivo během topné sezóny – tak lze ve stručnosti shrnout výhody automatických kotlů na tuhá paliva z produkce české společnosti OPOP. Kotle byly navrhovány předními experty v oboru, kteří se dobře vyznají v nejnovějších trendech i technologií. Svým zákazníkům tak poskytují jistotu toho nejlepšího, co je na trhu k dostání.

Na prvním místě bychom rozhodně měli jmenovat až 93% účinnost jdoucí ruku v ruce s automatickým přikládáním z velkoryse řešeného zásobníku, které se řídí venkovní teplotou. Tento propracovaný systém maximálně snižuje množství použitého paliva bez negativního dopadu na tepelnou pohodu uvnitř místnosti. Díky tomu ušetříte během každé topné sezóny tisíce korun.

Spokojení zákazníci také oceňují interaktivní ovládání kotle se zabudovanou nápovědou, díky níž si potřebné dovednosti osvojí každý doslova za pár minut. Mezi velmi vyhledávané možnosti patří především ovládání na dálku přes internetový nebo GSM modul, díky němuž lze výkon kotle i jeho provoz ovládat odkudkoliv. Před příjezdem z chaty či dovolené si tak můžete celý byt vytopit pohodlně ještě dříve než překročíte jeho práh.

Levné vytápění nemusí být omezeno místem

Výhod požívání kotle na tuhá paliva se nemusíte vzdát ani ve chvíli, kdy vaše kotelna pojme sotva pár pytlů s peletami.  Díky kompaktnímu půdorysu kotle na uhlí a pelety H824-AP na ploše 0,9 m2 a šířkou, díky níž projde i dveřmi o průměru 60 centimetrů, si může levné a účinné vytápění dopřát opravdu každý. Společnost OPOP vychází maximálně vstříc potřebám svých zákazníkům. Menší kotle, než jsou ty z její produkce, na našem trhu neexistují.

Všechny modely kotlů od OPOP bude možné používat i po roce 2022, kdy vejde v platnost nová úprava legislativy!

Jak dosáhnout na kotlíkové dotace

Výměna starých kotlů za nové se štědrým státním příspěvkem je tak populární, že momentálně jsou úřady zahlceny množstvím žádostí, které musí vyřídit. Peníze z evropských fondů ale nejsou ani zdaleka vyčerpány, takže se na přelomu září a října můžeme těšit na další vlnu kotlíkových dotací.

Oproti těm minulým však bude co do pravidel mnohem mírnější a přístupnější. Pro dotaci na nový kotel tak už nebude potřeba provádět tzv. dodatečné zateplení nebo jiné stavební úpravy. Upřednostňovány jsou nově kotle na biomasu, takže na automatické kotle na uhlí a pelety H8-AP od OPOP bude možné finanční injekci až do výše 75% pořizovacích nákladů (včetně nákladů na odbornou instalaci a zapojení). Neváhejte a vyberte i svůj nový kotel ještě teď a blížící se zimu už můžete strávit v teple a pohodlí s vidinou ušetřených peněz třeba na pěknou dovolenou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.