15314 2 aaa1
Ostatní Inzerce 0 Comments

Jak vypadá moderní obývací stěna? Vzdušně a subtilně

Vzpomínáte si ještě na obývací stěnu, kterou měla v pokoji vaše babička? Byla přes celou zeď a uloženo v ní bylo všechno možné i nemožné. Tak právě takovou už si do svého obýváku nepořizujte. V dnešní době se obývací stěny hodně změnily.

Moderní obývací stěna s čistými liniemi

Trendem je nyní vzdušná obývací stěna s jednoduchými liniemi, barvami a vzory. Obývací stěna již není určena k ukládání všeho možného, ale spíše k vytvoření ústředního bodu v místnosti. Zakomponovat do ní přitom stále můžete velké zrcadlo, které vytvoří iluzi většího prostoru, umělecké dílo, které se vám líbí. Vhodný je rovněž prostor s rodinnými fotografiemi nebo suvenýry z cest. Ani ten ale nemusí vypadat jako z dob našich babiček. Jedna fotka připomínající šťastné okamžiky na dovolené doplněná o několik mušlí či oblázků, které jste si z ní přivezli, bude úplně stačit. Důležité je pro ni zvolit vhodný rámeček, který bude dobře ladit se zbytkem pokoje.

Pozor na velké množství úložného prostoru v obýváku

Nepřehánějte to s množstvím skříněk nebo polic. Obývací pokoj by měl být místem, kde můžete relaxovat a cítit se pohodlně. Pokud bude obývací stěna příliš přeplněná, bude působit stísněně a budete se cítit stresovaně. Moderní obývací stěny jsou velmi variabilní. Seskládat je můžete hned na několik způsobů. Není tedy problém v tom přizpůsobit stěnu na míru pokoji a v případě potřeby a chuti je čas od času přestavět. Díky tomu rychle změníte charakter vašeho pokoje a ten bude vždy vypadat svěže a útulně. Obývací stěny dnes nejsou jen o úložném prostoru, ale také o stylu.

Velikost obývací stěny přizpůsobte pokoji

Při výběru obývací stěny je důležité zohlednit velikost místnosti. Pokud máte malý obývací pokoj, je nejlepší zvolit nízkou obývací stěnu, která nenaruší vzdušnost prostoru. Místo tradičních skříněk v horních polohách dejte přednost policím. Nebudou zabírat tolik místa a můžete je využít i jako pěknou knihovnu nebo další úložný prostor. Pokud však máte hodně místa, nebojte se do místnosti zakomponovat větší sestavu. Nemusí to hned znamenat variantu s celou stěnou. Ať už si pro obývací stěnu vyberete cokoli, ujistěte se, že to odráží váš osobní styl a vytváří vzhled a atmosféru, které chcete pro svůj domov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.