nytovaci matice
Ostatní Inzerce 0 Comments

Pořiďte si spojovací materiál do své domácí dílny

Každý domácí kutil potřebuje kvalitní vybavení, a hlavně dostatek pracovního materiálu. Jestliže se chcete pustit do spojování nejrůznějších věcí, pak byste měli mít spojovací materiál. Bez něj totiž jen tak něco nespojíte. V závislosti na tom, co přesně chcete spojovat se vybavte vhodnými produkty. V následujících řádcích vás seznámíme s některými z nich.

Trhací nýty jsou hodně populární

Ano, většina z vás možná správně tuší, že zmínka musí padnout o trhacích nýtech. Bez nich se nýtování provádí jenom hodně stěží. Právě tento proces spojování je dosti oblíbený. Stačí k němu mít trhací nýty a také vhodný nástroj. Málokdo však tuší, jaké možnosti výběru má v rámci trhacích nýtů.

Tím nejzákladnějším produktem je bezpochyby trhací nýt s plochou hlavou. Ten je však pomyslným odrazovým můstkem. Na něj navazují nýty se zapuštěnou hlavou, velkou hlavou, extra velkou hlavou nebo multigrip plochou hlavou. Kdybychom v tomto směru šli opravdu do detailu, nápomocny vám budou také rozštěpné nýty, ty vroubkované, uzavřené, rozpěrné a zemnící. Meze se v tomto ohledu rozhodně nekladou, takže svoji domácí dílnu můžete vybavit v podstatě čímkoliv.

Originální nýtovací matice

Jenom u trhacích nýtů ovšem nezůstaneme. Kapitolou samou o sobě jsou nýtovací matice. Ty vám poslouží k vytvoření závitu do plechů a jiných materiálů. Také nýtovací matice mají své dělení. Za zmínku stojí například produkty s plochou hlavou a rádlováním, nýtovací matice částečně šestihranné, ale i matice uzavřené s redukovanou hlavou. Pokud si chcete dopřát matic, které se hodí právě pro vaše účely, oslovte zkušené odborníky v tomto segmetu.

Pestrý výběr spojovacího materiálu nabízí třeba společnost SARIV – Němčík s.r.o. kde se vás čeká bohatý sortiment, odpovídající kvalita a zajímavá cena. A přesně tohle je spojení, které ocení jakýkoliv domácí kutil i profesionální řemeslník.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.