Vybavení Inzerce 0 Comments

Netradiční minimalistická svítidla: Kevin Reilly Lighting

Nepotrpíte si na přílišné dekorace a upřednostňujete čistý, jednoduchý design? Pak vás jistě nadchne minimalistická tvorba ze světelné dílny Kevin Reilly Lighting. Čím je minimalismus v podání tohoto známého designéra výjimečný?

Umírněná inovace

Inovativní. Tak lze jedním slovem nejlépe vystihnout osobitou tvorbu světelné dílny Kevin Reilly Lighting. Designér Kevin Reilly si během více než deseti let svého působení na poli návrhů a výroby originálních svítidel vybudoval skvělou pověst, čemuž samozřejmě napomohla i spousta příznivců jeho designových světel v řadách známých osobností.

Designér uznávaný pro svou kreativitu i pečlivost se drží svého konceptu a nedbá na náhlé výstřelky, které mají většinou krátké trvání. Naproti tomu díky puristickému vzhledu se jedná o vskutku nadčasové designové kousky, které budou zdobit každý interiér po mnoho let.

Co je však podstatnou devizou osvětlení z ateliéru Kevin Reilly Lighting? Jednoznačně ruční výroba, která dává všem svítidlům ještě osobitější ráz. Žádný detail neunikne pozornosti a je mu věnována prvotřídní péče, až do poslední drobnosti, aby vynikl každý aspekt pečlivě navrženého designového svítidla.

Tak trochu jiný minimalismus

Jistě, minimalismus se i v případě svítidel Kevin Reilly Lighting projevuje v barvách, tvarech a celkové koncepci jednotlivých modelových řad. Přesto však dostává jinou, velmi osobitou podobu, neboť jsou takřka znovuobjeveny dávno zapomenutá klasická svítidla. Koho by napadlo, že typický středověký lustr se spoustou svíček se může skvěle vyjímat v moderním interiéru?

A stejně je tomu i v případě luceren a pouličních lamp. Ty se v podání této světelné dílny stávají plnohodnotnými interiérovými svítidly, která působivě kontrastují s dalším moderním vybavením, aniž by působily jakkoli rušivě. Velmi častým motivem je svíčka, díky níž i zdánlivě chladná, neosobní svítidla rázem nastolují příjemnou hřejivou atmosféru.

Do centra pozornosti se tak zcela netypicky dostávají svítidla evokující doby dávno minulé, chybí už jen oheň v krbu a pohár s vínem v ruce… Ale vždy v duchu velmi přísného minimalismu, který nedovoluje žádné výstřelky, dekorace, zkrátka ani ty nejmenší ozdobné prvky.

Podobná umírněnost panuje také v použití barev při tvorbě minimalistického designového osvětlení. Vládne mu bílá, černá, šedá, krémová a další barvy, které skvěle zapadnou kamkoli.

Ať už hledáte decentní stropní osvětlení do obývacího pokoje, nebo luxusní nástěnnou lampu do kanceláře, v širokém sortimentu elegantních svítidel Kevin Reilly Lighting si jistě vyberete model přesně podle vašich představ a podlehnete klasickým svítidlům v nové podobě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.