klimatizace praha
Dům Inzerce 0 Comments

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili tepelné čerpadlo?

Věřte nebo ne, ale určitě ho už doma máte. Máme na mysli ledničku. I ona funguje na principu tepelného čerpadla. Vy však určitě přemýšlíte o tepelném čerpadlu vzduch vzduch nebo tepelném čerpadlu vzduch voda, tedy tepelných čerpadlech, které souvisí s vytápěním domů. Tepelné čerpadlo bychom mohli definovat jako jakýsi stroj, který dokáže přenášet teplo z vnějšího prostředí do prostředí vnitřního, tedy zvenku dovnitř objektu. Teplo je čerpáno buď ze vzduchu, ze země nebo z vody. Podle toho se pak tepelná čerpadla dělí na tepelná čerpadla vzduch vzduch, tepelná čerpadla vzduch voda, tepelná čerpadla země voda a tepelná čerpadla voda voda. Pokud máte zájem o tepelné čerpadlo vzduch vzduch a nebo tepelné čerpadlo vzduch voda, obraťte se na společnost KSK Praha.

panel clanek

Když zvolíte tepelné čerpadlo vzduch vzduch

Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo vzduch vzduch, budete ho moci používat také jako klimatizaci. Jakmile venkovní teploty dosáhnou vysokých hodnot, budete právě pomocí tepelného čerpadla vzduch vzduch svůj interiér ochlazovat. A naopak. Při ochlazení budete moci interiér tepelným čerpadlem vzduch vzduch příjemně temperovat.

Když zvolíte tepelné čerpadlo vzduch voda

Výhodou tepelného čerpadla vzduch voda je především prostorová úspora. K provozu tepelného čerpadla vzduch voda budete potřebovat pouze minimální místo v interiéru budovy nebo na pozemku. Ideální je technická místnost, garáž nebo kotelna. Tepelné čerpadlo vzduch voda je možno umístit také přímo na fasádu domu. Hlučnost tepelných čerpadel vzduch voda je minimální. Těšit se můžete na třetinové množství elektrické energie, kterou díky využívání tepelného čerpadla vzduch voda spotřebujete. A to vše bez jakéhokoliv lokálního znečištění. Pro více informací kontaktujte KSK Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.