domaci pece
Ostatní Inzerce 0 Comments

Domácí péče má pozitivní vliv na proces léčby

Domácí péče patří mezi způsob léčby, jež je poskytována kvalifikovanými zdravotními sestrami v prostředí domova pacienta na základě lékařského doporučení. Jedná se o velice oblíbený a hojně využívaný způsob léčby, který nabízí mnoho pozitiv. Domácí péče je hrazena ze zdravotního pojištění a je určena všem pacientům, kteří nejsou schopni se obejít bez zdravotnické pomoci.

Domácí zdravotní péči mohou využít například senioři, dlouhodobě nemocní pacienti či pacienti, u nichž není nutná hospitalizace v nemocnici či je pro jejich doléčení možné využít domácí prostředí.

Domácí péče nabízí mnoho výhod

Hlavní přednost domácí péče je spatřována v tom, že pacient tráví čas ve svém přirozeném prostředí. Netřeba dodávat, že to s sebou přináší pozitivní vliv na psychiku pacienta a významně tak přispívá k  rychlejšímu uzdravení. Dvojnásobně to platí u starších pacientů. Služba domácí péče také umožní dřívější propuštění pacienta domů. Domácí zdravotní péče také snižuje riziko přenosu infekce, ke kterému by mohlo dojít v nemocničním prostředí.

Výběr agentury domácí péče je jen na vás

Domácí péče je poskytována řadou agentur, jejichž služby se mohou lišit. Při výběru agentury domácí péče se zaměřte zejména na poskytovatele ve vašem nejbližším okolí. Pokud máte na výběr několik agentur, pak věnujte pozornost referencím klientů, které agenturu již využili či stále využívají. Neváhejte se zeptat i svých známých. Přesto, že dostanete doporučení od svého lékaře, tak konečný výběr bude jen na vás. V rámci výběru se zaměřte i na jednotlivé služby, které je schopna vám agentura poskytnout. Díky tomu si zajistíte nejkvalitnější služby domácí péče.

Poskytovatel domácí péče v 6 městech

Vysoce kvalitní a odbornou domácí péči vám poskytne společnost Procare Medical, která působí v Praze, Liberci, Brandýse nad Labem, Přibyslavi, Hradci Králové a Táboře. Domácí péči tak poskytuje v těchto městech a přilehlém okolí.  Jako jedna z mála agentur poskytuje také domácí plicní ventilaci a péči o tyto pacienty. V rámci jejich služeb nechybí ani převozová sanitka Praha, která vám poskytne převoz na lékařské vyšetření.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.