Stavba Inzerce 0 Comments

Jak pořídit levně stavební materiál?

Rozhodli jste se pro rekonstrukci nebo určitou úpravu vašeho bydlení? Pokud ano, můžete si najmout firmu, nebo se můžete do úprav pustit svépomocí. Co v případě, kdy se rozhodnete pro možnost číslo dvě? Je třeba zajistit stavební materiál. Jak ho získat levně? Toto jsou naše tipy.

Vyhledávejte slevy

Není nic neobvyklého, že i v segmentu stavebnictví panuje celkem silná konkurence. A to se projevuje především v tom, že mnoho firem nabízí různé akční slevy. Velké stavebniny Praha dokonce pravidelně zveřejňují různé letáky, kde můžete podobně jako v supermarketech vidět, co je ve slevě. Podívejte se na věci, které jsou zlevněné, a na svůj seznam si napište vše, co budete potřebovat. Pokud jde o hlavní sortiment, rozhodně nesmí chybět:

  • Zdící materiály
  • Stavební nářadí
  • Fasády a omítky

Nakupujte u nejlevnějších

Podobně jako u jakéhokoliv jiného sortimentu, tak i u sortimentu ze segmentu stavebnictví jasně platí, že hraje roli to, u koho nakupujete. Stejná věc může mít rozdílní ceny, a to i o desítky procent. Vaším cílem by mělo být porovnání cen, díky čemuž budete moci snadno najít levné stavebniny v Praze. Takové, u kterých při nákupu všeho potřebného bez problémů dodržíte svůj stanovený rozpočet. Vhodné je porovnávat i ceny jednotlivých věcí, jelikož se může stát, že u prvního prodejce bude levnější jedna věc, zatímco u prodejce druhého bude levnější věc jiná.

Nebojte si říci o slevu

Individuální slevy nejsou v této branži ničím výjimečným. Celkem běžné jsou množstevní slevy. Pokud v rámci plánované rekonstrukce chcete pořídit vše potřebné v jedněch stavebninách, určitě se zkuste prodávajícího zeptat na možnost slev. Je velká pravděpodobnost, že o nějaké to procento dolů skutečně půjde. A pokud ne, zeptejte se místního řemeslníka, který většinou slevy má, zda by vám konkrétní zboží nevzal na sebe, a to za určitou provizi, na které vyděláte oba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.