Vybavení Inzerce 0 Comments

Jak vybírat kancelářský nábytek

Pokud se chystáte na vybavení kanceláře, určitě přemýšlíte o tom, jak rozlišit kvalitní kancelářský nábytek od méně kvalitního či nekvalitního kancelářského nábytku. Pro neodborníka je velmi těžké odhadnout, který kancelářský nábytek vydrží opravdu dlouho a který přestane sloužit po krátkém čase.

  • Při nákupu kancelářského nábytku se proto zaměřte na ohraničení nábytku (ABS hranu, která zakončuje kancelářské stoly).
  • Zvažte samozřejmě také cenu nábytku. Je pouze na vás, zda vsadíte na levnější kancelářský nábytek, který po dvou, třech letech vyměníte, nebo dáte přednost dražšímu a kvalitnějšímu nábytku.
  • Bez povšimnutí by neměla zůstat ani tloušťka rohových psacích stolů a tloušťka kancelářských skříní. V prvním případě vsaďte na tloušťku od 25 a více, u skříni je ideální stav mezi 22 až 25 mm.

Jak vybírat zdravotnický nábytek

Co se týče zdravotnického nábytku, řadí se k němu kromě zdravotnických skříní také vyšetřovací lůžka a zdravotnická lehátka, zdravotnické židle a zdravotnická křesla. Zdravotnický nábytek musí vždy velmi precizně respektovat požadavky každého jednotlivého zařízení. Musí splňovat vysoké nároky na hygienické parametry – omyvatelnost a dezinfikovatelnost povrchů, zkrátka na snadnou údržbu, ale také odolnost a účelovost. Stejně jako u kancelářského nábytku i u nábytku zdravotnického velmi záleží na drobných detailech. U zdravotnických skříní jsou to odolné výsuvy zásuvek, pohodlné úchyty, rozřaďovače a samozřejmě také dostatek úložného prostoru. Až tedy budete zdravotnický nábytek pořizovat, mějte toto vše na paměti.

Jak vybírat školní nábytek

Co se týká dětí a vybavení škol a dětských pokojů nábytkem, je dobré si uvědomit, že příjemným školním nábytkem lze děti velice dobře motivovat. U dětí však kromě estetična a líbivosti je třeba zvlášť důrazně dbát především na správné sezení. To klade důraz na ergonomické vlastnosti dětského školního nábytku. Staré oprýskané a viklající se židle i lavice by měly být už dávno minulostí. Opravdu bylo mnoha výzkumy dokázáno, že pěkně a zajímavě vybavený interiér děti k učení motivuje mnohem silněji než jen tak halabala vybavený dětský pokoj či třída.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.