Oplotit pozemek lze nejrůznějším způsobem, ovšem jako nejrychlejší a všestranná varianta se jeví plot z betonu, respektive z betonových sloupků a panelů. Většina z nás si zřejmě představí fádní betonovou zeď kolem továrny, skladu či jiných převážně průmyslových areálů. Ovšem betonové ploty mohou být i zajímavým doplňkem rodinného domku.

Jaké jsou výhody

Mezi celou řadu výhod betonového oplocení patří rychlost jeho výstavby, neboť nejsou potřeba žádné základy kromě vyhloubení děr pro sloupky, které se usadí napevno v předem daných vzdálenostech. Do drážek ve sloupcích se pak zasouvají jednotlivé panely. V případě poškození některé z desek se tato jednoduše vysune a nahradí novou. To však není jediná výhoda betonového plotu, který nevyžaduje žádnou údržbu a má dlouhou životnost. Pro betonové ploty platí, že vytvoří  maximální soukromí a odhluční vaši zahradu, což je důležitou výhodou zvláště sousedíte-li s rušnou ulicí, frekventovanou silnicí nebo železniční tratí.

Přednosti betonových plotů

Mezi ostatními variantami oplocení pozemku je betonový plot nejuniversálnější nejen z hlediska rychlé montáže a žádných požadavků na údržbu, ale také díky funkčnosti a vzhledu. Betonové ploty nabízené společností Beves Lanškroun jsou vhodné pro oplocení jak rodinných domů, tak průmyslových či jiných komerčních areálů. Jejich vzhled je velice elegantní a poskytuje dokonalou a spolehlivou ochranu a bezpečí před nejrůznějšími vnějšími vlivy.

Technické vlastnosti

Betonové ploty od firmy Beves mají nejčastěji výšku od 1 do 2,5 metru, přičemž dvě desky na sobě znamenají výšku jednoho metru. Výška dva a půl metru, na kterou tedy potřebujete pět desek, je ideální pro vytvoření soukromí, pocitu bezpečí a dokonalému oddělení pozemku od vnějšího světa.

Betonové desky jsou zpevněny svařovanou výztuží z betonářské oceli a beton se používá výhradně certifikovaný, který je mrazuvzdorný. Tato technologie zaručuje vysokou pružnost při maximální tvrdosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *