Půjčovna stavebních strojů
Stavba Inzerce 0 Comments

Stavební stroje jsou skvělým pomocníkem na každou stavbu. Vyzkoušejte třeba smykový nakladač

Ti z vás, kteří se pohybují v oblasti stavitelství a obecně o tomto oboru něco ví, nám jistě potvrdí, že smykový nakladač je jedním z nejvíce univerzálních strojů. Kombinuje totiž několik klíčových faktorů, které jsou zejména při realizaci menších projektů nedocenitelné. Díky své malé velikosti a dostatečnému výkonu se bez něj neobejde žádná rekonstrukce nebo pokládka chodníku či kanalizace.

Prodej stavebních strojů včetně smykového nakladače

Prodej stavebních strojů je dosti široká oblast, ve které své místo naleznou i smykové nakladače Locust. Na první pohled se tento nakladač zdá dost malý, ale pro svou obsluhu je překvapivě prostorný a disponuje obdivuhodnou nosností až 1 200 kilogramů. Je tedy určený především k manipulaci s těžkými paletami nebo objemným sypkým materiálem, který byste bez jeho relativně velké lopaty přesouvali jen obtížně.

Stavební stroje prodej aneb nekupujte je kdekoliv

Stavební stroje prodej není zase tak běžným předmětem činnosti jakékoliv firmy, a proto je opravdu kvalitních dodavatelů vcelku málo. Existuje však renomovaná společnost, která nabízí nejen prodej, ale i pronájem smykových nakladačů Locust. Pokud byste si tedy tento stroj chtěli před pořízením vyzkoušet v polních podmínkách, stačí si ho po telefonické domluvě na pár dní pronajmout. Přímo na stavbě pak oceníte jeho vysoký výkon, nízkou spotřebu nafty a vynikající manévrovatelnost.

Stavební stroje na prodej jedině s příslušenstvím

Rubrika stavební stroje na prodej však neobsahuje pouze samotné stroje, ale také tolik potřebné příslušenství. Smykový nakladač je totiž univerzálním zařízením, které dokáže šikovný podnikatel využít na maximum. Neobejdete se tedy bez základní lopaty, hydraulického rozrušovacího kladiva a paletizačních vidlí. V závislosti na druhu zakázek je poté k dispozici ještě zubová lopata s objemem 0,45 m3 nebo kombinovaná lopata s objemem 0,42 m3. Záleží tedy pouze na vás, který z těchto nástrojů si pořídíte.

Při koupi a provozu smykového nakladače by bylo hříchem nevyužít jeho potenciál na maximum. Investujte i do kvalitního příslušenství, které dokáže vašim dělníkům mnohonásobně ušetřit práci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.